Banka Hesap Numaralarımız

0212 951 0513

info@oxodijital.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   10:00 - 20:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Reklam Danışmanlığı

Reklam Danışmanlığı

Piyasada yer alan firmaların ürün ve hizmetlerine ilişkin pazar payını büyütmek, markalaşma yolunda hedef kitleye yönelik doğru yaklaşımlarda bulunmak, benzer ürün ve hizmetlerle sıkı bir şekilde rekabet edebilmek amacıyla yapılmak istenen tanıtım ve iletişim sürecinde alınan danışmanlık hizmetine reklam danışmanlığı denir. Firmalar; bu konularda kendini ispat etmiş, piyasada uzun süredir var olan, başvurulduğu takdirde firmanın gerçekten ivme kazanmasını sağlayacak reklam ajanslarıyla çalışmayı istemektedir. Reklam ajansları, firmaları genel anlamda bilgilendirdikten sonra firmaların isteği doğrultusunda onların reklam danışmanlığını üstlenmektedir.
Reklam Danışmanlığı Kapsamında Verilen Hizmetler

Reklam danışmanlığıalanında verilen hizmetler şu maddeler halinde sıralanabilir:

Kurumsal Reklam Danışmanlığı

Marka olmayı kendine hedef belirleyen firma kurumsal bir ajanstan reklam danışmanlığı hizmeti almak isteyebilir. Bu alanda çalışan ve kapsamlı reklamcılık hizmeti veren pek çok kurumsal reklam ajansı bulunmaktadır.
Markalaşma süreci, hedefini yükseklere dikmiş tüm firmalar için olmazsa olmaz gerekliliklerdendir. Bir firma, böyle bir sürece girerken ve yönetmek isterken profesyonel ve uzman bir kadrodan yardım almak ister. Süreç böylece daha emin ellerde ve güvenle geçilebilir. Kurumsal reklam danışmanlığı, bir nevi firmaların her alanda oluşturduğu imajın ve geliştirdiği reflekslerin aynı olmasına ve tüketicinin gözünde istenilen yere ulaşılmasına aracılık eder.
Teknolojinin gelişmesi, her firmanın teknolojinin bu gelişimi doğrultusunda çağa ayak uyduran hamleleri gerçekleştirmek ve bu konuda realist adımlar atmak istemesi firmaların reklama ve reklamcılığa olan bakış açısını fazlasıyla değiştirmiştir. Reklamcılık, çeşitli görsel araçlar vasıtasıyla markaya ait tüm ürünlerin piyasadaki potansiyel alıcılarına tanıtılma ve ürünlerin özelliklerinden bahsedilme faaliyetidir.

Bizi Arayın 0212 951 0513

Bizi Arayın 0212 951 0513

Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi , Sevinç Sokak Bakırköy/İstanbul
0212 951 0513
0212 951 0513
info@oxodijital.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

oXo Dijital Ajans

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ