Banka Hesap Numaralarımız

0212 951 0513

info@oxodijital.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   10:00 - 20:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

 oXo Dijital Ajans, günümüz reklamcılık anlayışının zirvesinde, her geçen gün daha da büyümekte olan bir dijital ajans kuruluşudur. Bu kuruluş, öncelikli olarak kendi menfaatlerini hiçbir zaman ön plana katmamaktadır. Her zaman için gelen talep doğrultusunda hareket etmekte, gelen bu talebi, talep eden kişinin menfaatini, ön planda tutarak yüksek donanımlı projelere imza atmaktadır. Kaliteli projelerin yanı sıra adım adım başarıya ulaşmak ve bu doğrultuda hareket ederken, müşteri memnuniyetini ön plana taşımak, bu kuruluşun işlerini severek yaptığının da bir göstergesi olmuştur.

vision

MİSYONUMUZ

Misyonunu buna göre geliştiren oXo Dijital Ajans, vizyonunu ise yine bu doğrultuda geliştirerek, müşteri memnuniyetini hat safhada tutup, adı adım büyüyerek, en iyiler kategorisine girmeyi hedeflemiştir

vision

VİZYONUMUZ

oXo Dijital Ajans, misyon düşüncesini “Emek olmadan yemek olmaz.” anlayışıyla harmanlayarak oluşturmuştur. oXo Dijital Ajans için her şey arz-talep meselesinden ibaret olmamaktadır.

DEVAMI

oXo Dijital Ajans, reklamcılık anlayışıyla, reklamcılık danışmanlığı yaparak piyasada yer alan firmaların, pazardaki isimlerini büyütmeyi, kitlesini genişletmeyi, onların kârını yükseltip, hizmet alanında bazı gelişmelerine katkıda bulunmayı istemektedir.  Sosyal medya üzerinden danışmanlık yaparak, markalaşma isteklerini istenilen ölçekler doğrultusunda gerçekleştirip, kitlesel iletişimi destekler nitelikte tanıtım yapmaktadır. E-ticaret sistemlerinde ise ürün ve hizmetleri, reklam, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerini bilgisayar ağları üzerinden işleyerek yürütmektedir.  Grafik tasarım konusunda, alanında profesyonel web tasarımcıları ile çalışarak ve grafik desteği alarak, hayatınızın birçok kısmında karşılaşabileceğiniz ev aksesuarları, giyecekler, albüm kapakları, ambalaj kağıtları, kitaplar, dergiler, gazeteler ve benzeri birçok konuya özgün çalışmalar ortaya koymaktadır. Kurumsal kimlik oluşturmada, pazarlama sürecinde firmanın imajına ve piyasada görünen yüzüne, kendi profesyonel imzasını da yansıtmaktadır.  Web tasarım alanında ise her zamanki gibi strateji hedefler belirleyerek ilerlemektedir. Öncelikli olarak basit ve uyumlu bir tasarım sunmakta ve içerik seçimi ile anlatım şeklini oldukça netleştirmektedir. Ziyaretçilere aradıklarını basit bir şekilde sunabilecekleri ara yüze sahip site haritası ile kullanıcıyı olumlu anlamda etkilemektedir. Bununla birlikte, seo eksenli web tasarım imkânı sunarak niteliklerini arttırmaktadır. Kitleyi çoğaltmak, potansiyel müşteri memnuniyetini ve bilinirliği sağlamak amacı ile farklı tipteki cihazlar üzerinden, farklı tarayıcı olanaklarıyla ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Günümüzde kullanıcılar için web sitelerinden daha kolay kullanım sağlayan mobil cihazlar daha cazip gelmektedir. oXo Dijital Ajans da bunu öngörerek, farklı opsiyonlar sunan bu teknoloji sistemini benimseyerek, hedef kitleye daha kolay ve basit bir şekilde ulaşmayı istemektedir.

Bizi Arayın 0212 951 0513

Bizi Arayın 0212 951 0513

Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi , Sevinç Sokak Bakırköy/İstanbul
0212 951 0513
0212 951 0513
info@oxodijital.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

oXo Dijital Ajans

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ