Banka Hesap Numaralarımız

0212 951 0513

info@oxodijital.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   10:00 - 20:00

Blog ve Haberler
Anasayfa Blog ve Haberler

Bizden son haberlere ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz.

17 Ağustos 2020

Sosyal Medya Danışmanlığının Bir Markaya Kattığı Değer

Sosyal medya günümüzde pek çok insanın tek bir noktada buluştuğu ve birbiri ile etkileşim kurduğu alanlardan birisidir. Markalar sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullandığı ve doğru kitleye hitap ettiği sürece ilerleme sağlayabilir. İlerleme sağlayan markalar, müşteri kapasitesinin artması ile birlikte pek çok insana ulaşarak maddi gelirinin artışını sağlayabilir. Sosyal medya hesaplarının etkin bir şekilde kullanılması ve doğru kitlelere ulaşabilmesi adına sosyal medya danışmanlığı almak iste markaların profesyonelliğine katkı sağlaması adına oldukça önemlidir.

17 Ağustos 2020

Bir Marka İçin Web Sitesinin Önemi

Markalar tüm hizmetlerini web siteleri aracılığı ile hitap ettiği kitlelere ulaştırır. Hizmet kalitesinden, hizmet detaylarına, iletişim sürecine kadar tüm detayları içerisinde barındıran web siteleri markaların ürünlerinin yanı sıra vizyon ve misyonlarının da kitleler tarafından keşfedilmesini sağlar. Bu bağlamda markaların web sitelerinin yapılan işi ve sunulan hizmeti iyi bir şekilde yansıtabilmesi için profesyonel bir şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir.

17 Ağustos 2020

Bir Marka İçin Sosyal Medyanın Önemi

Sosyal medya günümüzde iletişimi sağlayabilmek adına oldukça önemli platformlardan birisidir. Markalar potansiyel müşterilerine ulaşabilmek adına ürünlerini ve hizmetlerini sosyal medya adresleri üzerinden satışa sunmaktadır. Satışa sunulan ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilere ulaşabilmesi ve geniş kitleler tarafından takip edilebilir bir hale gelmesi ile birlikte markaya olan güvende ve markanın ekonomik gelirinde artış gözlemlenmektedir.

1

Bizi Arayın 0212 951 0513

Bizi Arayın 0212 951 0513

Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi , Sevinç Sokak Bakırköy/İstanbul
0212 951 0513
0212 951 0513
info@oxodijital.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

oXo Dijital Ajans

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ